Sipariş Takip Programı

Sipariş alan tüm işletmeler için telefon çaldığı anda müşterinizi tanıyan etkin ve kolay kullanımlı Sipariş Takip Programı

tüpcü, sucu, sütcü sipariş ve abone takip programı


sipariş takip programı


Sipariş Takip Programlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını, gömülü sistem tasarımlarını ve üretimlerini de biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir...


Hakkımızda >>>
 

>Sipariş Takip Programı

KST Sipariş Takip Programı1000 den fazla işletme tarafından kullanılan Sipariş Takip Programı

KST Sipariş Takip Programı, sipariş alan tüm işletmeler için geliştirilmiş Cari Hesap, Stok, Üretim, Rezervasyon, Sevkiyat, Kasa modülleri içeren Caller ID (Telefonla Müşteri tanıma sistemi /Çaldır-Kapat sistemi) destekli MÜŞTERİ TANIMA SİSTEMİ VE SİPARİŞ TAKİP PROGRAMIDIR. Siparişin alınmasından, teslimine, stok ve üretimden muhasebeleştirilmesine kadar her işletmenizin yaptığı tüm işlerin entegrasyonunu sağlar.

KST Sipariş Takip Programı, 1000' e yakın aktif kullanıcısı ile en yaygın sipariş takip programıdır. Uzun tecrübe süresi ve test eden kullanıcı sayısının yüksek olması sayesinde hatalardan arındırılmış sağlam ve başarılı bir programdır.

KST Sipariş Takip Programı, Parametrik yapısı sayesinde her tür işletmenin sipariş takip uygulaması ihtiyaçlarına uyumlu hale getirilebilir. İşletmenize özel çözümlerimizi incelemek için Çözümlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

KST Sipariş Takip Programı, hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen 'Detaylı Bilgi' sekmesini inceleyin veya 'Download' sekmesinden bir kopyasını bilgisayarınıza indirip kurun.
2Orijinal CID Easy® Caller Id Cihazı : Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id Çözümü : Programlarımız, VoIP (Sanal Santraller ve IP Santraller) telefon hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

4IVR, Android Tektuş Sipariş ve Web Entegrasyonu : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalardan ve sesli yanıt sistemlerinden sipariş alın.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları : KST Sipariş Takip Programı, sipariş modülü, konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir.

6Stok Takibi ve Üretim : Tam entegre stok ve üretim modülleri ile gerçek zamanlı stok takibi yapın. Depolarınızı ve araç stoklarınızı kontrol altına alın, üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.

6Zimmet ve Depozito (Boş) Stoğu Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini ve boş ünitelerinizin stok taki boş ürünlerinizin takibini kolayca yapın.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı, tahsilatı, stoğun gişiri-çıkışı-iadesi vs.) otomatik oluşturulan muhasebe kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize ait cari hesaplarınızı kolayca takip edin.

6Fatura, Irsaliye ve Sipariş Fişleri : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : KST Sipariş Takip Programı ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlama modülü yardımıyla işletmenizi kontrol altına alın.

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Program pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıyı yormaz, kullanıcıdan kaynaklanan hataları en aza indirir ve işletme kalitenizi yükseltir.

5Zamanlı Promosyonlar : KST Sipariş Takip Programı ile zaman ayarlı (belli tarihli ve saatli) promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

5Çizelgeli Siparişler : Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

5Toplu Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturup, siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayabilirsiniz.

5GPS ve Harita Araçları : KST Sipariş Takip Programı konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedebilir, araçlarınızın anlık konumlarını izleyebili ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alabilirsiniz.


Sipariş Girişi

Abone|sipariş|müşteri takip programı