Paket Servis Programı

Lokanta, Restoran ve Cafeler için telefon çaldığı anda müşterinizi tanıyan, Nitelikli Paket Servis Takip Programları

Paket Servis Programı

 

paket servis programıProfesyonel Paket Servis Program : 1000 den fazla aktif kullanıya sahip paket servis hizmeti sunan tüm işletmeleri için paket servis takip programı.

paket servis programıÖzgün Caller ID Çözümleri : Özgün ve Patentli Caller ID Cihazlarımız ile Donanım ve yazılıma aynı üreticiden destek almanın avantajlarını yaşayın.

paket servis takip programıYemekSepeti® Entegrasyonu :Entegrasyon servislerimiz ile Yemek Sepeti servisleri üzerinden on-line spiapriş alın ve tüm satışlarınızı entegrasyon halinde tutun. : YemekSepeti.com'dan.

paket servis takip programıOn-Line Paket Sipariş Alma Çözümleri : Kendi web sitenizden, size özel mobil uygulamardan on line paket servis siparişi alın, sadakat uygulamaları ile müşteri verimliliğinizi artırın.

paket servis takip programıStok Takibi, Mutfak Üretimi ve Muhasebe : Programa entegre çalışan stok, üretim, cari hesap, kasa, personel takibi, zimmet takibi, çizelgeli sipariş araçları ile profesyonelliğinizi artırın.

paket servis programıOn-line kurye izleme sistemi : Microsoft Azure ve Google servisleri üzerinde çalışan profesyonel ve sorunsuz dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi.
Paket Servis Programı

Easy-POSRestoran ve Cafeler için Profesyonel Sipariş Takip Çözümleri

Easy POS / Paket Servis Programı, Lokanta, Restoran, Pastahane, Fastfood, Büfe vb işletmelerin, Paket servis takip ve sıcak satış uygulamaları için geliştirilmiş %100 dokunmatik ekran uyumlu POS (Satış Noktası) Terminali yazılımıdır.

Promosyon modülü, ürün özellik yönetimi, üretim, maliyet, satış planlama, iskonto yönetimi, çizelgeli siparişler gibi pek çok sipariş planlama yeteneğine sahiptir.

iPhone®, iPad® gibi yeni teknoloji ürünlerinde bulunan slide, slide to open, slide search, multi-touch kullanım ve GDI32/64 resim fonksiyonlarını destekleyen profesyonel bir programdır.
2Özgün CID Easy® Caller Id : Analog telefon hatları için kullandığımız özgün Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id : VoIP telefon (Fiziksel IP santraller veya Sanal Santraller) hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

6Gelişmiş Paket Servis Takip Fonksiyonları : Konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir.

0Fotoğraf Kalitesinde Ekran Tasarımı : Gözü yormayan kaliteli ekran tasarımı ile kullanıcı dostu arayüz sunar

1Dokunmatik kullanım : Dokunmatik kullanıma uygun tasarlanmış ekranlar ile hızlı ve kolay servis kaydı yapmanızı sağlar. Yemek ve servis özellikleri dahil her sey butonlar aracılığı ile tıklanarak seçilir.

3YemeSepeti® Entegrasyonu : YemekSepeti.com üzerinden gelen siparişlerinizi programa kolayca entegre edin. Yemek sepeti siparişleriniz, adisyonlarınıza, mutfak üretiminize, kasaya cari hesaplara ve stoğunuza kolayca entegre olsun.

4Web Entegrasyonu ve Mobil Uygulamalar : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil uygulamalarınızdan ve IVR servislerinden gelen siparişler programınıza otomatik olarak entegre edilir.

6Stok Takibi ve Üretim : Programa tam entegre stok modülü ile gerçek zamanlı stok takibi yapabilirsiniz. Üretim reçeteleri ile üretiminizi kolayca oluşturabilirsiniz

6Mutfak Entegrasyonu : Oluşan siparişleriniz is emirlerine gönüştürülerek mutfaga anında iletilir. İmalatta Karışıklık ve aksaklıklar en aza indirilir.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı ve/veya tahsilatı, stoğun giriş-çıkışı veya iadesi vs.) otomatik oluşturulan hesap kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize (teslimatçılarınıza) ait cari hesaplarınızı (borç ve alacakları) kolayca takip etmenizi sağlar.

6Basılı Malzeme Tasarımı : Form tasarım araçları ile basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura dökümüne son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : Yönetim modülü ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlar ile işletmeniz kontrolünüz altına alabilirsiniz

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Kullanıcıyı yormayacak ve kullanıcı hatalarını azaltacak şekilde tasarlanmış, pek çok işlemi otomatik yürüten program yapısı ile servisinizi hızlandırın ve işletme kalitenizi yükseltin.

5Zamanlı Promosyonlar : Belli tarihli ve saatli promosyonlarınızı planlayıp, program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayın. Paket servis programınızın gücünü işinize yansıtın.

5Çizelgeli Siparişler : Müşterileriniz için servis tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayın.

5Toplu Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturun ve servisinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayın.

5GPS ve Harita Araçları : Konumlandırma (GPS) fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedin, araçlarınızın anlık konumlarını izleyin ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alın.

5Barkod Desteği : Barkod desteği ile ürün okutarak siparişi oluşturun, Kurye yaka kartı okutarak teslimatçıya / kuryeye paket teslimi yapın.

Paket Servis Programı|Paket Sipariş Programı

 

 


Restoran Programı

Tam Restoran Otomasyonu

Restoran Programıİşletmenize tam entegrasyon sağlayacak;

  • Masa Servis (Adisyon) modülleri
  • Garson el terminalleri
  • Akıllı menüler
  • Web sitesi paket servis entegrasyonu
  • Şube entegrasyonu
  • Paket Servis Teslimat ağı entegrasyonu

çözümlerimiz hakkında bilgi almak için Restoran Otomasyon Programı sayfamızı da ziyaret ediniz.