Kolay Sipariş Takibi

Sipariş alan tüm işletmeler için telefon çaldığı anda müşterinizi tanıyan profesyonel Sipariş takip programı : Kolay Sipariş Takibi

İşletmenize özel sipariş takip programları : Kolay Sipariş Takibi Programı ile sağladığımız sektörel sipariş takibi çözümleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.sipariş takip programıFaaliyet konunuza ilişkin link yukarıda bulunmuyorsa size sunabileceğimiz sipariş takip çözümleri hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurun.
sipariş takip programı 

Kolay Sipariş Takibi

Kolay Sipariş Takibi1000 den fazla işletmenin kullandığı, Profesyonel Sipariş Takip Programı


Kolay Sipariş Takibi Programı,Tüm işletmeler için geliştirilmiş Cari Hesap, Kasa, Stok, Rezervasyon, Ütetim, Depozito Stoğu, Çizelge, Promosyon modülleri içeren Caller ID destekli MÜŞTERİ TANIMA SİSTEMİ VE SİPARİŞ TAKİP PROGRAMIDIR. Siparişin alınmasından, teslimata, stok, üretim ve muhasebeleştirilmeye kadar tüm işletme süreçlerinizin entegrasyonunu sağlar.

Kolay Sipariş Takibi, 1000 den fazla aktif kullanıcısı ile en yaygın sipariş takip programıdır. Uzun tecrübe süresi ve test eden kullanıcı sayısının yüksek olması sayesinde hatalardan arındırılmış sağlam ve başarılı bir programdır.

Kolay Sipariş Takibi Parametrik yapısı sayesinde her tür işletmenin sipariş takip uygulaması ihtiyaçlarına uyumlu hale getirilebilir. İşletmenize özel çözümlerimizi incelemek için Çözümlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kolay Sipariş Takibi Programı eklenip çıkarılabilen modüler yapısı ile işletmenizin ihtiyaçlarına göre boyutlanabilir ve işletmeniz büyüdükçe eklenen modüllerle her asamada ihtiyaçlarınıza cevap verir.
2Orijinal CID Easy® Caller Id Cihazı : Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id Çözümü : Programlarımız, VoIP (Sanal Santraller ve IP Santraller) telefon hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

4IVR, Android Tektuş Sipariş ve Web Entegrasyonu : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalardan ve sesli yanıt sistemlerinden sipariş alın.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları : Kolay Sipariş Takibi, sipariş modülü, konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir.

6Stok Takibi ve Üretim : Tam entegre stok ve üretim modülleri ile gerçek zamanlı stok takibi yapın. Depolarınızı ve araç stoklarınızı kontrol altına alın, üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.

6Zimmet ve Depozito (Boş) Stoğu Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini ve boş ünitelerinizin stok taki boş ürünlerinizin takibini kolayca yapın.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı, tahsilatı, stoğun gişiri-çıkışı-iadesi vs.) otomatik oluşturulan muhasebe kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize ait cari hesaplarınızı kolayca takip edin.

6Fatura, Irsaliye ve Sipariş Fişleri : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : Kolay Sipariş Takibi programı ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlama modülü yardımıyla işletmenizi kontrol altına alın.

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Program pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıyı yormaz, kullanıcıdan kaynaklanan hataları en aza indirir ve işletme kalitenizi yükseltir.

5Zamanlı Promosyonlar : Kolay Sipariş Takibi programı ile zaman ayarlı (belli tarihli ve saatli) promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

5Çizelgeli Siparişler : Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

5Toplu Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturup, siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayabilirsiniz.

5GPS ve Harita Araçları : Kolay Sipariş Takibi Programı konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedebilir, araçlarınızın anlık konumlarını izleyebili ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alabilirsiniz.


Sipariş Girişi

Abone|sipariş|müşteri takip programı