Abone Takip Programı

Kolay Sipariş Takibi : Tüp ve su bayii, ana dağıtıcı ve fabrikaları için profesyonel, nitelikli ve sorunsuz Sipariş ve Abone Takip Programı


Küçük İşletmelerin temel ihtiyaçlarından,
büyük işletme ve ana dağıtıcıların ihtiyaçlarına kadar her boyda işletmenin ihtiyaçları için uyarlanabilen

Abone ve Sipariş Takip Sistemitüpcü, sucu, sütcü sipariş ve abone takip programı


tüpcü, sucu, sütcü sipariş ve abone takip programı


Sistemde Neler Var?

tüpcü,sucu,sütcü abone takip programıProfesyonel abone takip programı : 1000 den fazla aktif kullanıcısı olan, cari hesabınızı, stoğunuzu, kasanızı, depozitonuzu sorunsuz takip eden profesyonel sipariş ve abone takip programı.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıOn-line saha ve dağıtım uygulaması : MyOrders® Saha dağıtım ve teslimat ağı yönetim sistemi ile tüm teslimat ve tahsilat sisteminizi entegre edin.(Ayrıntılı bilgi için tıklayın)

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıÖzgün caller ID çözümleri : Dünya'ya İhraç ettiğimiz patentli Caller ID çözümlerimiz ile donanım ve yazılıma aynı üreticiden destek almanın avantajlarını yaşayın. (Ayrıntılı bilgi için tıklayın)

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıDilediğiniz her sanal santral veya fiziksel IP santral ile çalışma imkanı : Santral firmasından bağımsız voip caller id çözümümüz ile istediğiniz her santralle çalışma imkanı

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıTeslimat mesafesi hesaplama ve rota planlama : Dinamik rotalama ve çizelgeli sipariş sistemi ile teslimatınızda araç ve zaman maliyetlerinizi azaltın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıAraca ve personele anlık sipariş bildirimi ve geciken sipariş uyarısı : Kullanıcının kontrolüne gerek bırakmayan anlık yeni sipariş bildirimi ve iki taraflı geciken sipariş uyarıları

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıRobot operatör ve mobil müşteri uygulamaları : Sitenizden, mobil uygulamalardan (Android ve IOS) ve Robot operatör sistemlerden on line sipariş alın, iş verimliliğinizi artırın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıProfesyomel stok (Envanter) Takibi ve basit stok takibi : Entegre envanter, stok, ön muhasebe ve resmi muhasebe, üretim, kambiyo ve kasa araçları ile işletmenizin profesyonelliğini artırın.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıAnlık depo stoğu ve araç stoğu (boş ve dolu stok) takibi : Anlık stok entegrasyonu ile merkez ve araç depolarınızı (basit stok veya profesyonel boş-dolu stok) kesintisiz takip edin.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıMaliyet ve gelir analizleri : Profesyonel envanter sistemi ile brüt maliyet ve gelirlerinizi anlık hesaplayın.


tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıMüşteri ilişkileri yönetimi : Toplu mesaj ve anlık sipariş durumu mesajları, sipariş vermeyi kesen müşterinin haftalarca beklemeden tesbiti, şikayet ve öneri takibi ve pek çok profesyonel özellik.

tüpcü ,sucu ,sütcü abone takip programıGörüşme kaydı, izleme ve raporlama : Çağrı takip modülü ile görüşme kayıtlarınızı izleyebilir, cevaplanan ve cavaplanmayan kayıtlarınızı takip edebilir ve ses kayıtlarını saklayabilirsiniz.
Tüpcü, sucu, sütcü sipariş ve abone takip programı

KST Abone Takip Programı
1000 den fazla işletmenin kullandığı, Profesyonel Abone Takip Programı

KST Abone Takip Programı, Tüp, su, süt gibi ürünlerin bayiliğini/dağıtımı yapan her boyda işletmeler için geliştirilmiş, profesyonel sipariş ve abone takip programıdır.

KST Abone Takip Programı, eklenip çıkarılabilen modüler program yapısı ve ölçeklendirilebilir veri tabanı yapısı ile küçük ve ortaboy işletmelerden, yüksek miktarlı dağıtım yapan büyük işletmelere kadar her boyda tüp ve su bayinin abone ve sipariş takip sistemi ihtiyaçlarına uygun olarak planlanabilir.

KST Abone ve Sipariş Takip Programı, 1000' den fazla aktif kullanıcısı ile en yaygın sipariş takip programıdır. Uzun tecrübe süresi ve test eden kullanıcı sayısının yüksek olması sayesinde hatalardan arındırılmış sağlam ve başarılı bir programdır. Özellikle yüksek dağıtım mikarına sahip tüp ve su bayilerince tercih edilmektedir.


2Orijinal CID Easy® Caller Id Cihazı : Analog telefon hatları için kullandığımız Cid Easy® caller id cihazı, elektronik tasarımı ve gömülü sistem tasarımı firmamız tarafından gerçekleştirilmiş, patentli üründür.

2VoIP (Sayısal Telefon) Caller Id Çözümü : Programlarımız, VoIP (Sanal Santraller ve IP Santraller) telefon hatları için özgün Caller ID desteğine sahiptir.

4IVR, Android Tektuş Sipariş ve Web Entegrasyonu : Web entegrasyon araçlarımız ile WEB sitenizden veya mobil (Android, iOS, Windows Phone) uygulamalardan ve sesli yanıt sistemlerinden sipariş alın.

0Otomatikleştirilmiş işlemler : Program pek çok işlemi otomatik yürütecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıyı yormaz, kullanıcıdan kaynaklanan hataları en aza indirir ve işletme kalitenizi yükseltir.

6Cari hesap ve Kasa Takibi : Her mali işlem sonucunda (siparişin teslimatı, tahsilatı, stoğun gişiri-çıkışı-iadesi vs.) otomatik oluşturulan muhasebe kayıtları ile alıcı,satıcı ve personelinize ait cari hesaplarınızı, boş damacana ve tüp stoğunuzu kolayca takip edin.

5GPS ve Harita Araçları : KST Abone Takip Programı konumlandırma fonksiyonları ile müşterilerinizin harita üzerindeki konumlarını kaydedebilir, araçlarınızın anlık konumlarını izleyebili ve konuma bağlı teslimat onayı fonksiyonu ile teslimatçılarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

6Zimmet Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini takibini kolayca yapın. Boş damacana su ve tüp stoğunuzu kolayca takip edin. Tramğpa için topladığınız farklı markalardaki boş tüp ve damacanalarınızı (depozitolarınızı) kayıt alktına alın

6Basılı Malzemeler : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.

6Gelişmiş Sipariş Takip Fonksiyonları : KST Abone Takip Programı, sipariş modülü, konum kaydetme, ileri tarihli sipariş kaydı, ürün özellikleri tanımlama, adres tamamlama, otomatik sipariş oluşturma, çizelge ve güzergah atama, eklentiler, sipariş kopyalama gibi işinizi kolaylaştıracak pek çok gelişmiş fonksiyona sahiptir. (*)

6Stok Takibi ve Üretim : Tam entegre stok ve üretim modülleri ile gerçek zamanlı stok takibi yapın. Depolarınızı ve araç stoklarınızı kontrol altına alın, üretim reçeteleri ile üretiminizi ve bundle satışlarınızı kontrol altında tutun.(*)

6Depozito (Boş) Stoğu Takibi : Depozitolu ürünlerinizin müşteri zimmetlerini (depozitolarınız) ve boş ünitelerinizin (damacana veya boş tüp) takibini kolayca yapın.(*)

6Fatura ve Irsaliye Basımı : Form tasarım modülü ile, basılı ve mali onaylı formlarınıza tam uygun basım şablonları tasarlayarak, elden fiş, irsaliye ve fatura yazmaya son verin.(*)

6Gelişmiş Raporlar ve Analizler : KST Abone Takip Programı ile işinizle ilgili detaylı bilgiler alabileceğiniz analiz ve raporlama modülü yardımıyla işletmenizi kontrol altına alın.

5Zamanlı Promosyonlar : KST Abone Takip Programı ile zaman ayarlı (belli tarihli ve saatli) promosyonlarınızı oluşturup program tarafından otomatik olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.(*)

5Çizelgeli Siparişler : Müşterileriniz için çizelgeli sipariş tanımları yaparak, belirlediğiniz tarihlerde veya dönemlerde otomatik siparişler oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.(*)

5Toplu Sevkiyat : Planlı ve programlı olarak yaptığınız bölge bazlı teslimatlar için güzergah ve zaman planları oluşturup, siparişlerinizin program tarafından otomatik olarak düzenlenmesini (tarih ve root/güzergah planlaması) sağlayabilirsiniz.(*)

(*) Bu fonksiyonlar, KST Abone ve Sipariş Takip Programının profesyonel sürümünde bulunmaktadır.
Sipariş Girişi

Abone|sipariş|müşteri takip programı

 
Tüp, damacana su bayii abone takip programı

Hakkımızda


Abone Takip Programlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını, gömülü sistem tasarımlarını ve üretimlerini de biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir...


Hakkımızda  >>>


Referanslarımız >>>

Müşterilerimiz diyor ki ;

" Yıllık ortalama 200.000 teslimat yaptığımız bir satış ağımız var.
Yıllarca farklı programları denedikten sonra 4 sene önce KST sistemine kesin geçiş yaptık. Teşekkür ederiz. "
Güray Çeklik - Diva Ticaret

" Pek çok programı denedik. En çok programdan kaynaklanan hatalar ve firmalardan destek alamamak yüzünden sorun yaşadık. Artık yaşadığımız sorunlar son derece azaldı ve istediğimiz anda da teknik destek alabiliyoruz."
Ferhat Bayrak

" Erzurumun en büyük su bayilerinden biriyiz. Yoğun bir işimiz ve yüksek sayıda müşterimiz var. Cid Easy 'ye geçinceye kadar kullandığımız hiç bir program ihtiyacımızı karşılamadı. Özellikle müşterilerimizin ve elemanlarımızın hesaplarını takip etmede çok sıkıntı yaşadık. 4 senedir KST SAbone Takip Programını kullanıyoruz. Sorunlarımız çözüldü. Teşekkür ederiz. "
Bahri Ercili - Bilkay Su

" Programın en küçük modeli ile baladık. Bu gün geldiğimiz noktada 70.000'den fazla kayıtlı müşterimiz ve hafatalık binlerce adedi bulan siparişlerimiz var. İlk günden bu güne kadar bizimle beraber büyüyen ve ihtiyaçlarımıza uyum sağlayan bir programımız var. "
İsa Özden - Günlük Doğal Süt