Hakkımızda - Kybele Yazılım ve Kytronic Elektronik Sistemler

Kybele Logo
16 Senelik firma geçmişi,
20 Senelik mühendislik tecrübesi,

4 Tamamlanmış TUBITAK Ar-Ge Projesi,
1 Patent,
2 Faydalı Model,

15 Tasarlanmış Entegre Sistem,

Onlarca Tamamlanmış proje,
Yüzlerce Müşteri,
Binlerce Eğitilmiş program kullanıcısı

Hakkımızda - Misyonumuz ve Vizyonumuz


1Ar-Ge ve Teknoloji Üretimi

Yazılımlarımız gibi sistemimize doğrudan bağlı tüm temel çevre birimlerinin elektronik tasarımlarını, gömülü sistem tasarımlarını ve üretimlerini de biz gerçekleştiriyoruz. Bu zahmetli, pahalı, ancak satışını yaptığımız tüm ürünlere tamamen hakim olmamızı ve ürünlerimizin %100 arkasında durmamızı sağlayan bir çalışma biçimidir.

Çağrı tanımlama cihazları (Analog ve VoIP Calller-id ler) düşük maliyetli küçük cihazlar olarak görülmekle birlikte, aslında sipariş takip programlarının temel taşını oluşturan parçalardır. Tasarımları ve üretimleri ise zahmetli, maliyetli ve yoğun ar-ge çalışması gerektirir.

Bizler kalıcı olabilmek ve yaptığımız işin hakkını verebilmek için bu zahmetli ve maliyetli ar-ge çalışmalarına katlanmak gerektiğine inanıyoruz. Çünkü yaptığımız işi piyasadan pay kapmak olarak değil, teknolojik gelişime katkı sunmak olarak görüyoruz.

Özgün caller id çözümlerimiz hakkında bilgi edinin >>


Kolay Sipariş TakibiYeni Ar-Ge ürünümüz : VoIP Caller ID

Yine, Ar-Ge çalışmalarımızın devamı olarak yürüttüğümüz ve başarıyla sonuçlandırdığımız, yeni nesil IP telefon sistemlerini de kapsama alanımıza alan VoIP Caller-Id Cihazımız, bu çalışma tarzımıza güzel bir örnektir

Söz konusu çözüm, tüm Fiziksel IP Santal ve Sanal IP Santral alt yapılarını, standart analog telefonlar gibi kapsama alanımıza almıştır. Türkiye'de ise bu anlamdaki ilk ve tek üründür.

Bu ürün sayesinde bizim müşterilerimiz de sıkıntı yaşamadan, kolayca ve yüksek maliyetlere katlanmadan üstün imkanlar sunan yeni nesil sayısal telefon sistemlerine hızlıca geçiş yapabilmektedir.

SIP/VoIP caller id sistemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinin >>Kolay Sipariş Takibiİşinize Değer Katan Entegre Sistemler

Kolay Sipariş Takip Programı, sadece bir sipariş alma ve abone takip programı değildir. Güçlü müşteri tanıma ve sipariş alma araçlarına ilaveten, firmanızı bir İşletme olarak ele alan sipariş ve abone takibi üzerinden yürüyen entegre bir çözümdür.

Programı, siz günlük işlerinizi yaparken (şipariş alma, teslimat ve tahsilat), arka planda stoğunuzu, cari hesaplarınızı, merkez ve personel kasalarınızı, depozito ve zimmetinizi, boş stoğunuzu, ön ve resmi muhasebenizi vs.vs. size hissettirmeden ve yüksek doğrulukla takip eder.

Kolay Sipariş Takip Programın gelişmiş sipariş modülü ise, günlük işlerinizi (siparişin alınması, işlenmesi, yönlendirilmesi, teslimatın ve tahsilatın takibi gibi) yüksek oranda otomatikleştiren fonksiyonları sayesinde operatörün iş yükünü azaltır ve hata oranını düşürür.

Program uzun yıllar Muhasebe ve ERP yazılımları geliştirme tecrübesine sahip profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Kodlama (yazma), test ve hata giderme süreçlerinde, dünyaca kabul edilmiş debugging süreçleri uygulanarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz hatalardan arındırılmış güçlü yazılım sistemleri sunuyoruz.


Kolay Sipariş TakibiGüçlü Altyapı

Ürünlerimiz Microsoft SQL Server, .NET, AZURE, MPLAB gibi yeni teknoloji, güçlü ve sorunsuz çalışma ortamı sağlayan alt yapılar üzerinde geliştirilmiştir.

Programlarımız ve cihazlarımız, senelik 150.000 üzerinde teslimat yapan müşterilerimizde yüksek terminal sayısı (aynı anda çalışan kullanıcı) ve yüksek iş yükü (yüksek miktarlı sipariş ve stok haraketi) altında başarıyla test edilmiştir.

Küçük işletmeler için geliştirdiğimiz uygulamalar da aynı alt yapıyı kullanır. İşletmenizin boyutu ne olursa olsun aynı sağlam alt yapıya sahip olursunuz.

Kolay Sipariş TakibiÇabuk Öğrenilir ve Kolay Kullanılır Program

Kolay Sipariş Takibi, gelişmiş ve kapsamlı yapısına rağmen kolay öğrenilebilir ve kullanılabilir bir programdır. Standart versiyonun kurulumu ve eğitimi, genellikle 30 dakika içinde tamamlanmakta ve çoğu kullanıcının adaptasyonu toplam bir saat içinde sonuçlanmaktadır.

Kurumsal Referanslarımız